מדיניות האתר
לחוויית קניה ,אנא קראי היטב את מדיניות האתר והתקנון, כל רכישה באתר כפופה לתנאים המפורטים מטה, בכל שאלה צרי קשר עם שירות לקוחות,
• טלפון 1700-700-354
• נייד 0507509206- במידה ואין תשובה שלחי הודעת ווצאפ
• מייל info@dunefashion.co.il
מבטיחים לחזור אלייך תוך 24 שעות.
לעיונך ,והסכמתך-
 אתר דיון -אופנה מעוצבת לילדות הינו אתר בגדי ילדות וילדים ואקססוריז מכירתי [להלן "האתר"].
 כתובת האתר-dunefashion.co.il
 אתר דיון אופנה מעוצבת לילדות הינו פועל תחת -דיון בי אנד גי בע"מ ח.פ 513321315[ להלן "דיון- אופנה מעוצבת לילדות"].
 האתר הינו חנות בגדים ואקססוריז אינטרנטית למכירת פריטי דיון אשר מיוצרים ומיובאים ע"י דיון בי אנד גי בע"מ [להלן "המוצרים"]
 התקנון ומדיניות האתר כתובים בלשון נקבה ופונים לשני המינים כאחד.
 הסכמתך לכל תנאי האתר ולתנאי מדיניותו נובעת מהגלישה והרכישה בו וכן קריאת התקנון ומדיניות האתר לפני הרכישה, כמו כן הנך מצהירה על כך שלא תהיה לך ואו משהוא מטעמך כל תביעה מכל סוג שהוא כנגד האתר ואו מנהליה ואו עובדיה.
 דיון -חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות ואו הנהלת האתר ואו עובדיה שומרים לעצמם את הזכות לשינויים בתקנון האתר ובאתר עצמו ללא הודעה מוקדמת למשתמשי האתר וע"פ שיקול דעתה בלבד.
 כל הפריטים באתר מגיעים מתומחרים על גבי האטיקט במדבקה לבנה ,בשקלים כולל מע"מ כחוק, לא כולל משלוח שיתומחר ע"פ מיקום ותעריף שיקבע בעת הרכישה, וכפוף ע"פ מדיניות חברת השליחויות ואו דאר ישראל, למען הסר ספק מחיר המשלוח יהיה בסיום הרכישה באתר ויעודכנו ע"פ שיקול דעתה של חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות אשר כפופה למחירי חברת השליחויות.
 במידה וחל מבצע כלשהו בטרם סיום ההזמנה, המחיר עליו תדרשי לשלם יהיה המחיר הנמוך.
 הנהלת דיון אופנה מעוצבת לילדות רשאית להציע הטבות, הנחות ,ומבצעים שונים אשר יעודכנו מעת לעת ללא התראה מוקדמת לקהל הלקוחות, ולהפסיקם ע"פ שיקול דעתה הבלעדי בלבד.
 עדכון האתר ע"פ שיקול דעתה של חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות, במידה ופריט לא זמין לאחר הזמנה ואו רכישה שהתקבל עליה אישור חברת האשראי, אנו נדאג לך לחלופה ע"פ שיקול דעתך.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות אחראית על כך ליידע את הלקוחה על חוסר זמינות באתר של פריט שהוזמנה בכל ערוץ תקשורת שקיים לרשותה לרבות, מספר טלפון, מייל, תוך 48 שעות.
 הסכמת השימוש באתר ושירותיו הכלולים בו בכל אמצעי תקשורת כל שהוא לרבות, מכשיר נייד סלולרי , מחשב כף יד, טבלאט וכיוצב... וכן מחשב נייח ואו נייד ובכל רשת תקשורת בארץ ואו בחו"ל שבו ניתן לגלוש באתר.
 דיון אופנה מעוצבת לילדות עושה כל יכולתה להעביר דרך התמונות שבאתר את נראות הבגד, יחד עם זאת אנו מתנצלים מראש ובתום לב אם ייתכנו אי דיוקים/שגיאות , כמו כן כל טעות קולמוס בתיאור הבגד לא יחייב בשום צורה שהיא את חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות ואו את הנהלת האתר ואו את עובדיה.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא תישא באחריות כלשהיא בגין הסעיף הנ"ל. ט.ל.ח.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים שבאתר שמוצעים למכירה.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות ואו הנהלת האתר ואו עובדיה שומרים לעצמם את הזכות לשינויים בתקנון האתר ובאתר עצמו ללא הודעה מוקדמת למשתמשי האתר.
 מדיניות פרטיות- הנהלת האתר מתחייבת לא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחה שהוזנו ללא הסכמתה במפורש.
 עצם הזנת פרטי המזמינה בזמן הרכישה מעידים על הסכמתה ורצונה לכל תנאי התקנון כולו כפי שמופיע על כל סעיפיו באתר.
 חברת דיון לא תהיה אחראית על גניבת פרטי הלקוחה בדרך זדונית וכל המשתמע מכך הכוללים פרטים אישיים וכרטיסי אשראי, מחשבי החברה נמצאים על בסיס שרתים מאובטחים. לכן לא תהא כל עילה לתביעה בגין סעיף זה.
 לאחר ביצוע הליך מילוי פרטי הלקוחה הכלולים: שם פרטי+ משפחה, כתובת ופרטי כרטיס אשראי כמופעים באתר, מתבצע הליך ההזמנה שבכל דרך נותן את הסכמת המזמינה לתנאי שימוש ומדיניות הפרטיות באתר הכוללת אי שימוש בפרטי הלקוחה שנרשמה לא לצרכי הרכישה באתר ללא הסכמתה המפורשת.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות רשאית לדוור את המזמינה ע"פ הפרטים שהוזנו באתר בזמן הרכישה בכל מדיה תקשורתית כגון: פייסבוק, אינסטגרם, הודעת ווצאפ, מייל וכיו"ב.... בעידכונים וחידושים באתר, וזה על פי חוק 30א לחוק התקשורת [בזק ושידורים], התשמ"ב- 1982, במידה ותחליטי לא לקבל עידכונים עומדת בפנייך אפשרות "הסרה" ע"י שליחת הודעה להודעה שקיבלת. ההסרה תתבצע תוך 48 שעות.
 כל מידע שייאסף ע"י חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות יהיה לצורך ניתוח מידע סטטיסטי בלבד.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות אינה מעבירה כל מידע על לקוחותיה לצד ג'.
 באחריות המזמינה באתר לוודא שפרטיה מולאו נכון, ברור למזמינה שפרטים שגויים יחייבו אותה בדמי משלוח ושהמוצרים לא יגיעו ליעדם בזמן כמו כן לא יחול על אופנת דיון אופנה מעוצבת כל אחריות לעיכוב המשלוח.
 אישור סופי של ההזמנה יהיה אך ורק לאחר בדיקת זמינות המוצר במלאי וקבלת אישור מחברת האשראי תקף שפרטיה נמסרו ע"י המזמינה במעמד מילוי פרטי ההזמנה שמופיע באתר.
 לאחר ביצוע התשלום באתר, יישלח מייל על קליטת פרטי ההזמנה, יחד עם זאת חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא אחראית לספק את המוצרים אם זמינותם אזלה.
 על המזמינה האחריות לוודא בתיבת המייל ואו הספאם אישור לפרטי ההזמנה.
 והיה ולא תאושר העסקה ע"י חברת האשראי, תקבל המזמינה הודעה ע"פ פרטי ההתקשרות שהזמינה באתר ותידרש למסור אמצעי תשלום חלופי.
 יום העסקים נחשב משעה 09:00 עד 17:00-עד שעת סיום יום העסקים יחשב כיום ההזמנה לאותו היום, למעט יום שישי ושבת - מועד ההזמנה ייחשב כיום ראשון וכמו כן ערבי חג וחג ייחשב רק לאחר יום השבתון כיום עסקים.
 למען הסר ספק, בעניין זמינות מוצר כלשהוא במידה ולאחר הרכישה וקבלת האישור מחברת האשראי לא היה זמינות למוצר ולאחר עדכון המזמינה על כך בכל אמצעי תקשורת [ טלפון ואו מייל וכיו"ב] ונעשה ניסיון למצוא חלופה לשביעות רצונה של המזמינה שוות ערך, והיה והלקוחה לא מעוניינת במוצר, תהא הלקוחה זכאית להחזר כספי מלא, כמו כן לא תהא ללקוחה [ להלן "המזמינה"] כל תביעה ואו טענה בעניין זה מכל סוג שהוא, לרבות נזק בעקיפין ואו במישרין אשר נגרם למזמינה ואו לצד ג'.
 מבחינה משפטית על המזמינה להיות מעל גיל 18 לביצוע ההזמנות, קטינה רשאית לבצע הזמנות אך ורק ע"י צירוף אישור אפוטרופסות, חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא תהא אחראית על כל נזק שיגרם למזמינה בגין הפרה של סעיף זה בכל דרך שהיא.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא במישרין ובעקיפין ובשום בפרשנות לכל נזק שייגרם למזמינה ואו צד ג' מטעמה בשימוש באתר ובגלישה בו שלא ע"פ התקנון כל תביעה שתהא כולל הפסד הכנסה/ עוגמת נפש/ אי רווחיות מכל סיבה שהיא, לחברת דיון אופנה מעוצבת לילדות הזכות לבטל את ההזמנה הספציפית.
 כל בגד שיירכש והיה ונוצר בו נזק שלא באחריות חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות, אנו לא נישא בשום תוצאה שאינו נזק ישייר ואו תוצאתי.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא תישא באחריות לשימוש שהמזמינה תעשה שלא בהתאם להוראות היצרן כולל אופן הכביסה ואו כל שימוש אחר בבגד.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות תהיי רשאית לתת למזמינה מתנה במסגרת מבצע שמוגבל לפריט אחד בהתאם לשיקול דעתה.
 הנהלת האתר ואו חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות ואו עובדיה לא יהיו אחראיים על כל עיכוב שהוא שלא בשליטתה כגון: שבתות, חגים, אסונות טבע, בעיות במערכת המחשבי חברה, חברת השליחויות ואו כוח עליון,מובהר בזאת שחברת דיון אופנה מעוצבת לילדות תעשה כל יכולה לספק את שביעות רצון הלקוחה.
 כל בעיה שהיא המזמינה מוזמנת לדבר עם שירות הלקוחות בטלפון המוצגים מעלה.

אספקת סחורה, חשבוניות תשלום ושילוח-
 דיון אופנה מעוצבת לילדות תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.
 ימי עסקים הינם- ראשון, שני , שלישי, רביעי וחמישי עד השעה 17:00[ימי חול בלבד].
 שישי-שבת וערבי חג אינם ימי עסקים.
 פעילות שירות לקוחות בימי העסקים בין השעות 10:00-17:00
 אספקת המשלוח ע"י חברת השליחויות [בפיזור לפי החלוקה של חברת השליחויות בלבד, ישובים שחברת השילוח לא מגיעה אליהם תישלח ההזמנה באמצעות דאר שליחים ]עד הבית עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה ואישורה ע"י חברת האשראי.[ללא תיאום מראש]
 דיון אופנה מעוצבת לילדות לא תשא באחריות על כל עיכוב של חברת השילוח השונות.
 המשלוח ישלח לכתובת שהתקבלה במעמד ההזמנה, כל שינוי יש להודיע טלפונית לשירות הלקוחות בימי העבודה ואו לשלוח למייל שמצוין מעלה.
 חשבונית תונפק אוטומטית למייל שהוזן במעמד הרכישה וכנ"ל פרטי הלקוחה ע"ג החשבונית.
 אישור ההזמנה ע"י חברת האשראי זהו יום ביצוע ההזמנה.
 אפשרות איסוף הסחורה ממשרדי דיון אופנה מעוצבת לילדות רחוב דרך בן צבי 84, ת"א, בנין פנורמה.
 דאר ישראל-דואר רשום עד 14 ימי עסקים ,ע"פ מפת החלוקה של דאר ישראל בלבד [חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות לא תהא אחראית על זמינות השילוח ע"י דאר ישראל] ע"פ מפת החלוקה של דאר ישראל בלבד, אנו נעמוד לרשותך לטיפול כל בעיה.
 ההזמנה לאחר אישור חברת האשראי תיארז תוך 2 ימי עסקים מיום קבלתה.
 כל רכישה באתר כולל פריטים מקולקציה חדשה עכשווית ואו מבצעים ואו אקססוריז יחויבו במשלוח ע"פ מדיניות האתר אלא אם כן הוחלט אחרת ע"י חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות רשאית לעדכן מחירי שליחויות ע"פ שיקול דעתה וללא צורך בעדכון לקוחות האתר .מידע זה יהיה זמין בתקנון ובסיום הרכישה.
 במידה והמזמינה ביצעה עסקה בתשלומים ע"פ הוראתה דמי המשלוח יחויבו בתשלום הראשון.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות משתמשת בתקני אבטחת המחירים של חברות האשראי [ssl].
 מוצר שנרכש באתר ויש בו פגם תוצאתי את מוזמנת לייצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

תקנון החזר כספי ותנאיו/ביטול עסקה ומדיניות מוצרים-
 החל מיום 14.1.10 ניתן לקבל החזר כספי על עסקאות בכפוף למדיניות החברה דיון אופנה מעוצבת לילדות כלהלן:
 מחיר הפריט לצרכן הינו 50שח ומעלה[ האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981, להלן "החוק"]
 אתר דיון אופנה מעוצבת לילדות רשאי לנקות 5% ואו 100 שח הזול מבין השניים במקרה של החזר כספי ע"פ חוק הגנת הצרכן.
 יש לעדכן מול שירות לקוחות בלבד על רצונך להחזיר ולקבל החזר כספי עבור הפריט ולציין את הסיבה לכך [שנלמד להבא להיות יותר טובים עבורך], ולהשאיר הודעה כתובה אם לא ענו לך[במייל או בווצאפ].
 עלייך לצרף את החשבונית עם הפריט עבורו את מעוניינת לקבל החזר כספי ולשלוח אלינו בדאר רשום לכתובת דיון בי אנד גי רחוב דרך בן צבי 84 ת"א, תוך יומיים מיום הגעת ההזמנה אלייך.
 המוצר חייב להיות בשלמותו כולל אטיקט מוצמד אליו ולא נעשה בו כל שימוש.
 החזר הכספי יתבצע מידית בהגיע המשלוח ונקלט ובוצע הבירור המלא שלו מול המזמינה תוך 72 שעות, ההחזר הכספי יהיה תואם לאופן התשלום [ תשלום אחד ואו יותר], ורק לאותו הכרטיס שבוצעה ממנו העסקה.
 במידה ותחליטי להגיע למשרדי החברה ולבצע את החזרת הפריט ולקבל תמורתו במקום החזר כספי פחות 5% עמלה , אין בעיה.
 החזר הכספי ייתן אך ורק לכרטיס ממנו בוצעה העסקה ובאותם התנאים.
זיכויים/החלפות-
 ההחלפות מתבצעות טלפונית דרך שירות הלקוחות בלבד. תוך 14 ימים מיום ההגעה המשלוח אלייך.
 יינתן זיכוי לרכישה באתר בלבד, על קולקציה חדשה ואו מבצע ע"פ הרכישה .
 בפריטי מבצע יינתן החלפת פריט מבצע מול פריט מבצע בלבד, בכפוף למלאי הקיים. אין זיכויים.
 ההחלפה תתבצע תוך 14 ימי עסקים בין אם זה נשלח אלייך ואו באיסוף עצמי כשעלייך- 1.לעדכן את שירות לקוחות בטלפון הנל ואו במייל.2.לשלוח אלינו בדאר רשום את המוצר באריזתו המקורית כולל האטיקט שמוצמד לו ושלא נעשה בו כל שימוש.
 במידה ותרצי להחליף מידה אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות ובמידה ולא עונים לך תשאירי הודעה בווצאפ [0507509206] יש לציין לאיזה פריט את מעוניינת להחליף ואיזו מידה.
 חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות שומרת לעצמה את הזכות לגבות תשלום בעבור משלוח נוסף לאחר החלפת פריט ,עלות המשלוח אל הלקוחה בחיוב של 35 שח כולל מע"מ כחוק.
 ישנה אפשרות להחליף מוצר שנרכש דרך האתר בסטודיו דיון אופנה מעוצבת לילדות ברחוב דרך בן צבי 84 ת"א, בתיאום מראש על למנת לוודא זמינות פריט אחר להחלפה כרצונך. טלפון 035185208 שלוחה 5 ואו 0507509206.
 כרטיס דיירקט לא ניתן לתת זיכוי על כן תקבלי זיכוי לשימוש באתר כמו כן כרטיסי חו"ל ודואר.
 פריט שנרכש כסט חייב להיות מוחזר כולל כל הפריטים שנלוו אליו במועד הרכישה כולל אקססוריז. חברת דיון אופנה מעוצבת לילדות שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל סטים מלאים כפי שנרכשו.
 נשמח לעזור לך בכל בעיה שהיא.
בכל שאלה אנחנו פה בשבילך – 1-700-700-354 שלוחה 5 או 0507509206 או בווצאפ או במייל nurit@dunetrend.co.il

 דיון אופנה מעוצבת לילדות עושה ככל יכולתה לספק שירות טוב איכותי ובטוח לקהל לקוחותיה. כמו כן אנו עושים כמיטב יכולותינו להבטיח כל מידע איישי של הלקוחה ויחד עם זאת אין לנו שליטה, וחסינות מוחלטת מפני חדירת פורצי מחשבים למיניהן למחשבי החברה, והיה וצד ג' יפרוץ למחשבי החברה אין לו תהיה למזמינה כל טענה / תביעה כלשהיא בגין פעולה שכזו.
x

#{title}

#{text}

#{price}